Sony a6500
  • Sony a6500
  • Sony a6500

Sony a6500

Iepazīstieties — α6500 — APS-C maināmu objektīvu kompaktā kamera, kas ļauj jums pārliecinoši uzņemt profesionālas kvalitātes fotoattēlus un filmas. Paplašiniet savas iespējas, pateicoties uzlabotam buferim nepārtrauktai uzņemšanai līdz 307 kadriem, kamerā ietvertai piecu asu optiskajai attēla stabilizācijai, skārienekrāna vadībai, īpaši ātrai automātiskajai fokusēšanai un liela blīvuma sekošanas AF tehnoloģijai.

24,2 megapikseļu Exmor CMOS sensors un BIONZ X procesors
APS-C formāta 24,2 megapikseļu Exmor CMOS sensors darbojas pārī ar BIONZ X attēlu procesoru, lai nodrošinātu vienmērīgu un niansētu attēla kvalitāti ar minimāliem traucējumiem un augstu gaismjutību diapazonā ISO 100–25 600, kas ir paplašināma līdz ISO 51 200 darbam vāja apgaismojuma apstākļos. Šis sensors piedāvā uzlabotu priekšgala LSI, lai palielinātu gaismas uztveršanas spēju, mazinātu troksni un paaugstinātu datu nolasīšanas ātrumus labākai video ierakstīšanai.

5 asu SteadyShot INSIDE attēla stabilizācija
Graciozajā α6500 korpusā ir ietverta 5 asu attēla stabilizācijas sistēma SteadyShot INSIDE, kas sniedz iespēju izmantot slēdža ātruma korekciju 5 soļu diapazonā. Šī sistēma kompensē piecus dažādus kameras kustību veidus, ar kuriem visbiežāk saskaras foto un video uzņemšanas laikā, kameru turot rokā. Tādējādi lietotāji var pārliecinoši izmantot jebkuru objektīvu — pat pielāgotos objektīvus, lai uzņemtu kritiski svarīgus attēlus bez kameras drebēšanas izraisīta izplūduma.  

Uzlabots buferis nepārtrauktai uzņemšanai
Ar kameras α6500 paplašināto kapacitāti nepārtrauktai uzņemšanai līdz 307 kadriem bez jebkāda ātruma zuduma (apmēram 36 sek. ar AF/AE izsekošanu) nepalaidīsit garām nevienu izšķirīgu mirkli.

4D FOCUS 
Noklājot gandrīz visu sensora laukumu, jaudīgā sistēma 4D FOCUS ietver sevī 425 on-chip tehnoloģijas fāzes noteikšanas punktus kopā ar 169 kontrasta noteikšanas apgabaliem, lai nodrošinātu precīzu fokusu tikai nieka 0,05 sekundēs. Šīs hibrīdās AF sistēmas fokusēšanas punktu blīvums nodrošina arī liela blīvuma sekošanas AF tehnoloģiju, kas ir īstens lietpratējs kustīgu objektu izsekošanā dažādos apgaismojuma apstākļos.

UHD 4K video ierakstīšana 
UHD 4K filmu ierakstīšana iekšējā atmiņā ir iespējama ar dažādiem kadru nomaiņas ātrumiem līdz 30 kadriem/sek. — bāzēta uz Super35mm ieraksta apgabalu un efektīvo 20 megapikseļu (6000 x 3376) izšķirtspēju; 2,4x iztveršanas tehnoloģija atveido vairāk detaļu, turklāt pieejama pilna pikseļa nolasīšana bez pikseļu grupēšanas, kas ļauj iegūt augstāku attēla kvalitāti ar samazinātu muarē (moiré) efektu un spektrālo kropļojumu. 4K video ierakstīšanas funkcija nodrošina arī iespēju izveidot 8 megapikseļu nekustīgus attēlus atskaņošanas laikā — vienkārši izvēlieties filmas kadru un saglabājiet to kā atsevišķu datni.

Pielāgoti krāsu profili un S-Log3 Gamma
Pieejams atbalsts S-Gamut3.Cine/S-Log-3 un S-Gamut3/S-Log3 profiliem, kas piedāvā līdz 1300% plašāku dinamisko diapazonu vienmērīgākām toņu un krāsu pārejām kopā ar uzlabotu gaismjutību un skaidrību tumšo un vidējo toņu diapazonā. Turklāt šie profili ir ērti izmantojami profesionālajā darbplūsmā un ir labi sapāroti ar Cineon Log gamma līkni, lai sniegtu daudzpusīgas korekcijas un krāsu kontroles iespējas pēcapstrādē.  

Tīra HDMI izvade
Šī funkcija atbalsta 4K / Full HD formātus un ļauj nesaspiestu video izvadīt uz ārējo ieraksta ierīci vai monitoru. Attēlu var ierakstīt kamerā arī paralēli signālu izvadei, kad tiek izmantota šī funkcija. 

Izturīga, uzticama sistēma viedai un gludai darbībai
Magnija sakausējuma korpuss, slēdzis, kas ir testēts 200 000 atbrīvošanas ciklos, un daudzas citas iespējas izceļ šīs kameras vispusīgo izturību, uzticamību un veiktspēju.  .
 
Komplektā:
– 2 battery
– 64 Gb atmiņas karte
– Uzlādēšanas ierīce
– Siksniņa
– Soma
Ķīla: 150.00 €
Ķīlas summa tiek izskatīta un piemērota katram klientam personīgi!
Nomas maksa:
Pirmā diena:
20.00 €
Preces vērtība: 800.00 €
Daudzums: Rezervēt
Nākamā diena (Pr. Ot. Tr. Ct. Pt. St.)
Atlaide 50%
Nomas maksa: 10.00 €
Nākamā diena (Svētdiena)
Atlaide 80%
Nomas maksa: 4.00 €
Kontakti
Pasūtījums un piegāde
Uzdot jautājumus
| | |